logo Bizi Arayın

    Firma Profili

    GASKİ ENERJİ YATIRIM HİZMETLERİ İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından, kentin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Gaziantep'in yanı sıra Türkiye'nin diğer kentlerine ürün ve hizmet vermeyi planlayan Gaski Enerji A.Ş 7.500 m; kapalı, 52.500 m; açık olmak üzere toplamda 60.000 m; alana sahip Beton Boru, Beton Altyapı Elemanları ve Beton Yapı Elemanları Tesisi olarak faaliyet göstermektedir. Gaski Enerji A.Ş. beton boru, beton altyapı elemanları ve beton yapı elemanları (beton parke taşı, bordür taşı, bariyer, briket, mezar kapağı vb.) üretimi yapmaktadır. Gaski Enerji A.Ş. kamu kuruluşları ve özel sektöre ürün satışı yapmaktadır.

    Gaski Enerji A.Ş. beton boru, beton altyapı elemanları ve beton yapı elemanları için TSE Kalite Standartlarına ve İLBANK Kalite Standartları belgelerine sahip olup, standartlara uygun şekilde üretim yapmaktadır. Ayrıca İSO 9001 Kalite Yönetim sistemi, İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve İSO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir.

    Gaski Enerji A.Ş. gerek kamu sektörüne gerekse özel sektöre inşaat, enerji, çevre, planlama, projelendirme, işletme, mekanik işlerde teknik destek hizmeti veren bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. Güneş enerji santrali yapımı ve işletilmesi, baraj işletilmesi ve atık su arıtma tesisi yapımı ve işletilmesini, alt yapı ve üst yapı inşaat işlerini kendi iş gücüyle devam ettirmektedir.