logo Bizi Arayın

Tesisler

Gaski Enerji A.Ş. Gaziantep sınırları içerisinde bulunan beton yapı elemanları üretim tesisi ile kentin altyapı ve üstyapı ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmaktadır. Ayrıca bünyesine bulunan Taşlıca Taş Ocağı bölgedeki hafriyatı işleyerek kullanılabilir hale getirmektedir. Enerji sektöründe kendi solar panelini üreten Gaski Enerji A.Ş. 2 adet 1 MW Güneş Enerji Santraline sahiptir. 

Beton Boru ve Boru Ek Parçaları Üretim Tesisi
Beton Parke Taşı Üretim Tesisi
1 MW Güneş Enerji Santrali (İncesu - 1)
1 MW Güneş Enerji Santrali (İncesu - 2 )
Taşlıca Taş Ocağı

Gaski Enerji A.Ş. Beton Boru ve Boru Ek Parçaları Üretim Tesisinde şehrin altyapısında kullanılacak beton yapıları üretmektedir. Gaziantep İli ve çevre illerde de kullanılan beton elemanları TSE, İLBANK ve İSO kalite yönetim standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Gaski Enerji A.Ş. Beton Parke Taşı Üretim Tesisinde şehrin her noktasında kullanılabilecek olan beton yapı elemanlarını üretmektedir ayrıca yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile beton dubalar ve beton bariyerleri üretmektedir. Yapılan tüm üretimler kalite yönetim belgelerine sahiptir ve kalite standartlarına uygun üretilip belgelendirilmektedir. Gaski Enerji A.Ş. 2019 yılında devraldığı 1MW Güneş Enerji Santrali ile enerji sektöründe olmak istediği konumu belirlemiş, daha sonrasında yapımını da kendi üstlendiği 1MW Güneş Enerji Santrali ile sektörde çalışmalarına devam etmiştir. 
Gaski Enerji A.Ş. 2020 yılında yapımı üstlendiği 1MW Güneş Enerji Santrali ile enerji sektöründeki çalışmalarını devam ettirmektedir. Gaski Enerji A.Ş. Taşlıca Taş Ocağı işletmesi ile şehrin farklı noktalarından gelen hafriyatları işleyerek farklı ebat ve türlerde mıcır üretimi yapmaktadır.